info
عکس دامپزشکی آریان
category

دامپزشکی آریان محله گلسار، رشت

درباره‌ی دامپزشکی آریان

دامپزشکی آریان (کلینیک دامپزشکی) در محله گلسار رشت و خیابان گلها واقع شده است. این کلینک یکی از دو کلینیک دامپزشکی در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی Big Brother، مارلیک مرکز نواوری و پژوهشسرای دانش اموزی، باتری سازی مسعود، کارواش رادیکال و میوه فروشی دستچین طبیعت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کلینک یکی از کلینک‌های دامپزشکی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر کلینک‌های دامپزشکی که در محدوده دامپزشکی آریان واقع شده‌اند:

 • کلینیک دامپزشکی گلسار
  (4.0)
  بلوار گیلان، خیابان 179، اول
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AA (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دامپزشکی آریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد دامپزشکی آریان

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   AA
   شنبه 16 مرداد ماه 1400

   از همه نظر عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دامپزشکی آریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دامپزشکی آریان ندارد.
  neshan logo