info
عکس پارکینگ سالن 61
category

پارکینگ سالن 61 محله نمایشگاه بین المللی، تهران

درباره‌ی پارکینگ سالن 61

پارکینگ سالن 61 (پارکینگ) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه شهید چمران، شیراز، قدس واقع شده است. این مکان یکی از ده پارکینگ در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بلوط و همچنین نمایشگاه بین المللی تهران، پمپ بنزین پارک وی ، ایستگاه تاکسی ولنجک، آتش نشانی نمایشگاه بین المللی و سرویس بهداشتی 9 قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ سالن 61 واقع شده‌اند:

 • پارکینگ برنامه دورهمی
  بزرگراه شهید چمران، مولوی
 • پارکینگ
  پل شهید نوروزی
 • پارکینگ جنوبی نمایشگاه
  بزرگراه شهید چمران، مولوی، مدرس
 • پارکینگ مرکز همایشها
  فضل الله، شیراز، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سارا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ سالن 61 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ سالن 61 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ سالن 61 ندارد.
  neshan logo