category ویستا رادین آپادانا (محله توحید، تهران)

مکان عمومی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، پرچم

موقعیت ویستا رادین آپادانا یکی از مکان‌های خوب منطقه در محله توحید تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ویستا رادین آپادانا در محله توحید تهران و خیابان پرچم واقع شده است. این مکان یکی از دوازده مکان عمومی در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین آموزشگاه آریا تهران، فروشگاه همراه اول، خانه معلم توحید، فست فود مهران بمب و بانک ملت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، پرچم

تلفن تماس: 02166124609

وب‌سایت رسمی: vistaradinapadana.com


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خوش منش (کاوشگر نشان) در تاریخ دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ویستا رادین آپادانا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ویستا رادین آپادانا

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 18 مرداد ماه 1400
نظرات کاربران در مورد ویستا رادین آپادانا
  • فریبرز (کاوشگر) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

    بهارین مکملها با بهترین قیمت در فروشگاهای ایران هستش کلا مکملها قانونی وسالم هستند

  • mohamad.r70 (پیشاهنگ) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

    شرکت اور جینال بهترین داروها و مکمل های ورزشیو بدست میرسونه کلا سالم وبهداشتی هستشودر کل قانونی

  • "مهرعلی (کاوشگر) جمعه 07 آذر ماه 1399

    بهترین مکمل های ورزشی رو داره و اینکه میشه اطمینان داشت اورجینال و سالمه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ویستا رادین آپادانا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ویستا رادین آپادانا تهران ندارد.