عکس مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (محله قائم مقام - سنائی، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کریمخان زند، خردمند شمالی، بین کیانی و دی

موقعیت مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محله قائم مقام - سنائی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (اداره و سازمان دولتی) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان خردمند شمالی واقع شده است. این اداره یکی از سی و دو اداره و سازمان دولتی در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران، موزه ماشین های اداری سفیر و مرکز خرید مادر و همچنین داروخانه شبانه روزی 13 آبان، ساندویچ باماهاس کریمخان، رستوران موفتار، کافه رایا و گالری هما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو هفت تير، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کریمخان زند، خردمند شمالی، بین کیانی و دی

تلفن تماس: 02188141066


سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع شده‌اند:

 • دفتر بازرسی و انتظامات کشور
  قرنی، بین طالقانی و سوسن
 • اداره امور اتباع خارجی ساختمان شماره 2
  پل کریمخان، استاد نجات اللهی(ویلا)، بین ابوالفضل عبیدی و ورشو
 • اداره کل خزانه داری بانک ملت
  قرنی، طالقانی
 • منبع آب
  مفتح، شریعتی
 • مرکز امور حقوقی بین المللی
  قرنی، طالقانی، موسوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط parsa (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارد.
  neshan logo