info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد جامع
category

ایستگاه اتوبوس مسجد جامع محله محله سرسنگ، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد جامع

ایستگاه اتوبوس مسجد جامع (ایستگاه اتوبوس) در محله محله سرسنگ یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله محله سرسنگ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج ساعت، موزه وزیری 1 و بازار چارسوق شاهی و همچنین هییت انصار ولایت دارالعباده یزد، هتل دالان بهشت، کافه رستوران بام، مسجد قلعه کهنه و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد جامع یزد

در شهر یزد، محله محله سرسنگ ، ایستگاه اتوبوس مسجد جامع یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بین امام مهدی و ابراهیمی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد جامع یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سامان واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد جامع یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد جامع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سید گلشاه
  سید گلسرخ، بین سید گلسرخ 34 و کوی سرجم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  قیام، تقاطع زورخانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد جامع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد جامع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد جامع ندارد.
  neshan logo