info
عکس آتلیه مینیاتور
category

آتلیه مینیاتور محله شکوفه، تهران

آتلیه و استودیو عکاسی
4.1
8 رای

درباره‌ی آتلیه مینیاتور

آتلیه مینیاتور (آتلیه و استودیو عکاسی) در محله شکوفه تهران و خیابان شکوفه واقع شده است. این آتلیه یکی از دو آتلیه و استودیو عکاسی در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طباخی شکوفه، بستنی سنتی شکوفه، تعمیرگاه مجاز و نمایندگی فروش ایرانخودرو ۱۰۱۱، پروتئین حاج امیر و کبابسرای شکوفه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آتلیه یکی از عکاسی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر عکاسی‌های که در محدوده آتلیه مینیاتور واقع شده‌اند:

 • آتلیه شمس
  بزرگراه امام علی، کرمان غربی
 • استدیو آناک
  مجاهدین اسلام، بین جهانگیری و شهيد کاظمی قهی
 • عکاسی
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان
 • بینر استودیو
  (5.0)
  پیروزی، کلینی، عسگریان
 • استودیو هم نوا
  (3.0)
  پیروزی، میر هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سحر اسدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آتلیه مینیاتور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آتلیه مینیاتور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آتلیه مینیاتور ندارد.
  neshan logo