info
عکس مجتمع تجاری ماهان
category

مجتمع تجاری ماهان اصفهان

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری ماهان

مجتمع تجاری ماهان (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان حرم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین بیمه تامین اجتماعی شعبه 6 اصفهان، بازار روز کوثر 4، مجتمع تجاری حضرت زینب (س)، کلانتری 26 زینبیه و حوزه علمیه شهید طباطبائی نژاد قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری ماهان واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری حضرت زینب (س)
  (3.5)
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین حرم و باب الحسین
 • بازار رضا
  (4.0)
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظر المهدی و شاداب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 30 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری ماهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 30 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری ماهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری ماهان ندارد.
  neshan logo