info
عکس مسجد امام سجاد
category

مسجد امام سجاد محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی مسجد امام سجاد

مسجد امام سجاد (مسجد) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان آتش افروز واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هشت مسجد در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی سروناز، شرکت برنج آنلاین، آرایشی و بهداشتی فرزان مارکت، کاکتوسکده میلاد و داروخانه شبانه روزی امید نو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام سجاد واقع شده‌اند:

 • مسجد 14 معصوم
  بزرگراه یارجانی، سخی، بیست متری جوادیه، اسدی
 • مسجد انقلاب
  دشت آزادگان، صد و شانزده
 • مسجد امام حسن عسگری
  هلال احمر، قدمی، مهرانی
 • مسجد باب الحوائج
  حسنی، عبدی، بین عرفان 3 و 5
 • مسجد علی بن ابی طالب (ع)
  بزرگراه نواب صفوی، خادم شریف، مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 06 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام سجاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام سجاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام سجاد ندارد.
  neshan logo