عکس ماژین موتور مشاهده در نقشه نشان
category

ماژین موتور (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

نمایشگاه اتومبیل
4.7
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری

موقعیت ماژین موتور در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ماژین موتور (نمایشگاه اتومبیل) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری واقع شده است. این مکان یکی از سه نمایشگاه اتومبیل در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن)، موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین رستوران اقدسیه، باشگاه تشریفات اقدسیه، فست فود هایدا، کافه قنادی درباری و ایستگاه مترو اقدسیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری


سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده ماژین موتور واقع شده‌اند:

 • شرکت نگین خودرو
  (3.1)
  ارتش
 • کرمان موتور زیبایی
  (4.0)
  ارتش
 • ایرتویا
  (3.0)
  بزرگراه ارتش، تیموری
 • میلاد موتور
  (4.0)
  جهانبخش نژاد، نرسیده به نرگس
 • اتو گالری آرمانی
  (5.0)
  جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماژین موتور تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ماژین موتور نمایشگاه خرید فروش بنگاه معاملات ماشین خودرو اتومبیل

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماژین موتور تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماژین موتور تهران ندارد.
  neshan logo