info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت محله اصفهانی ها، کرج

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت

ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله اصفهانی ها کرج و بلوار مهدیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله اصفهانی ها کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کمالی و پاساژ جاوید و همچنین آموزشگاه موسیقی سرنا، کباب ترکی جمشید، صندوق کار افرینی امید، مرکز خرید ایرانی اسلامی لاله و سلامت خانه نقش ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت کرج است که در محله اصفهانی ها قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مهدیه، بین 17 شهریور و شهید بهشتى می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سمندسیر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدا_مظاهری - برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه
  بلوار امامزاده حسن، بین زکریای رازی و نصرتی
 • ایستگاه اتوبوس قنادی لادن
  بلوار طالقانی جنوبی، بین فخر آبادی و چمران
 • ایستگاه اتوبوس پارک شرافت
  بلوار طالقانی شمالی، بین شهید فیاضی و بلوار ماهان
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار طالقانی جنوبی، بین وحدت و قیام
 • ایستگاه اتوبوس بلوار قدس
  بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدا_مظاهری - برگشت ندارد.
  neshan logo