info
عکس کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا)
category

کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) محله امیریه، تهران

درباره‌ی کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا)

کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) (رستوران) در محله امیریه تهران و خیابان فرهنگ واقع شده است. این رستوران یکی از بیست رستوران در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شاپور و همچنین معجون علی بابا، چلوکبابی شایسته، فروشگاه افق کوروش، فست فود رویایی و سوغاتی و شیرینی آزالیای تبریز قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران

آدرس این رستوران،‌ شهرتهران وحدت اسلامی، فرهنگ، است. شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره تلفن رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران (02155487012) تماس بگیرید.

رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب محله امیریه به شمار آورد. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری از جمله رستوران آذربایجان اصل، رستوران ریوف، رستوران شهر فرهنگ، رستوران سیمرغ و ایمان دخت قرار دارند. کافی‌شاپ‌های گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی)، غلام مارکت و کافه سنتی سی دار از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در محله امیریه و در نزدیکی رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران قرار دارند.

چطور به رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار گرفته است. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. ایستگاه مترو خیام در نزدیکی این رستوران قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران می‌باشد، ایستگاه اتوبوس فیاض بخش است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر به رستوران کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) تهران رفتید، یادتان باشد که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) واقع شده‌اند:

 • رستوران آذربایجان اصل
  امام خمینی، بین سلطانی و میرزایی
 • رستوران ریوف
  خیام، منوچهرخانی یکم
 • رستوران شهر فرهنگ
  امام خمینی، سی تیر، نرسیده به فیاض بخش
 • رستوران سیمرغ
  خیام
 • ایمان دخت
  خیام
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشتری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کبابسرا و آشکده حاج رضا (کبابی حاج رضا) ندارد.
  neshan logo