info
عکس شیرینی مهر
category

شیرینی مهر یزد

درباره‌ی شیرینی مهر

شیرینی مهر (شیرینی‌سرا) در یزد و خیابان چمران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن یزد و بازی فکری ماهدونه و همچنین کتابفروشی و لوازم التحریر چمران، کتابفروشی چمران، رستوران کباب بناب، کتابخانه مروج و نانوایی چمران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این قنادی یکی از شیرینی فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد شیرینی مهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سید علی
  چهارشنبه 13 بهمن ماه 1400

  عالی

  1

سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی مهر واقع شده‌اند:

 • مجتمع شیرینی یزد
  (5.0)
  مسکن، بین حمید و صحرا
 • شیرینی سرای حاج خلیفه جلایی
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین قدس و مطهری
 • شیرینی سرای یزد
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین خیابان چمران و هلال احمر
 • شیرینی سرای برگ شیرین
  (4.8)
  چمران، بین چمران 19 و 21
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جمشیدپور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی مهر ندارد.
  neshan logo