info
عکس ابزار فروشی احمدی
category

ابزار فروشی احمدی محله فاز دو، پرند

درباره‌ی ابزار فروشی احمدی

ابزار فروشی احمدی (فروشگاه ابزار) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار باهنر، خورشید واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه رنگ و ابزار در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک دامپزشکی پرند، کافه طهرون، جگرسرای خان جون، دفتر اسناد رسمی ۵۹ پرند(سردفترخانم هاشمی) و دبیرستان استعداد های درخشان علامه حلی قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به ابزار فروشی احمدی


سایر فروشگاه‌های ابزار که در محدوده ابزار فروشی احمدی واقع شده‌اند:

 • رنگ و ابزار باقری
  (5.0)
  بلوار سردار سلیمانی، نظامی شمالی، نظامی جنوبی، جابر ابن حیان
 • الکتریکی و ابزار ایفل فاز 2 پلاک 74
  (3.7)
  بلوار شهید چمران، نور، میدان ایمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میلاد عابدینی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ابزار فروشی احمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ابزار فروشی احمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ابزار فروشی احمدی ندارد.
  neshan logo