info
عکس پارک بانوان پرند
category

پارک بانوان پرند محله فاز دو، پرند

درباره‌ی پارک بانوان پرند

پارک بانوان پرند (پارک) در محله فاز دو شهر جدید پرند و خیابان خورشید واقع شده است. این بوستان یکی از دوازده بوستان در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه طهرون، دبیرستان استعداد های درخشان علامه حلی، جگرسرای خان جون، گیم نت اتم و دفتر اسناد رسمی ۵۹ پرند(سردفترخانم هاشمی) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک بانوان پرند

آدرس دقیق پارک بوستان پارک بانوان پرند شهر پرند محله فاز دو است. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، پرند، بلوار باهنر، خورشید قرار دارد. بوستان پارک بانوان پرند یکی از مکان‌های تفریحی پرطرفدار محله فاز دو شهر پرند است.

چطور به بوستان پارک بانوان پرند برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس پرند در نزدیکی بوستان پارک بانوان پرند قرار دارد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پارک بانوان پرند روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به این پارک است. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک بانوان پرند را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به پارک بانوان پرند


سایر پارک‌های که در محدوده پارک بانوان پرند واقع شده‌اند:

 • بوستان نیلوفر
  (5.0)
  بلوار بسیج، خورشید، نیلوفر 2، نیلوفر
 • فضای سبز
  (2.5)
  بلوار جمهوری اسلامی، چهار باغ بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 😏 jamal (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک بانوان پرند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک بانوان پرند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک بانوان پرند ندارد.
  neshan logo