info
عکس ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز
category

ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز

ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان ری، بخش کهریزک و بلوار شهید رجایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارخانه آرد آسیاب قرمز، فروشگاه الومخزن، ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز، پارکینگ مرزبانان و بهشت ری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز

آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی است. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس آریان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آسیاب قرمز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داریوش
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، بین عرب حلوایی و شهدای ترانسفو
 • ایستگاه اتوبوس سنگبری
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، نرسیده به آسیاب قرمز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز ندارد.
  neshan logo