info
عکس پاساژ کریمی
category

پاساژ کریمی محله بازار تهران، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ کریمی

پاساژ کریمی (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تهران تهران و خیابان بشیری واقع شده است. این مجتمع یکی از 135 بازار و مرکز خرید در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر سپیر، خانه موزه شهید دکتر چمران و بازارچه عودلاجان و همچنین فروشگاه لوازم تحریر پونز، امامزاده سید اسماعیل، پخش اسباب بازی A 2 - toys، فرش مشهد اردهال و لوازم قنادی اکبری قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ کریمی واقع شده‌اند:

 • پاساژ ستاره
  خیام، کربلایی، بین بازار عباس آباد و ملک آباد
 • پاساژ نیک
  خیام، کربلایی، بازار عباس آباد، بین خوانساری ها و حسام لشکر
 • گلفروشی موسوی
  خیام، 15 خرداد
 • پاساژ نشاط قدیم
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو
 • شیک سون
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ کریمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ کریمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ کریمی ندارد.
  neshan logo