info
عکس تاکسی سرویس الهیه
category

تاکسی سرویس الهیه محله الهیه، تهران

درباره‌ی تاکسی سرویس الهیه

تاکسی سرویس الهیه (تاکسی تلفنی) در محله الهیه تهران و خیابان هدایت واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از چهار تاکسی تلفنی در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی حرکتی مهارتی سرزمین روشانو، بیمارستان اختر و مجتمع پارک رویال و همچنین نان سحر، کافه رومی، خانه پالاز، خانه چوب و کانون زبان ایران - واحد خواهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو شهید صدر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس الهیه واقع شده‌اند:

 • تاکسی vip دربستی
  (5.0)
  فیاضی، آقابزرگی، حکیم الهی غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس الهیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس الهیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس الهیه ندارد.
  neshan logo