info
عکس هزارویک شب
category

هزارویک شب محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی هزارویک شب

هزارویک شب (هتل) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان دشتی ۸۹ واقع شده است. این مجتمع یکی از دو هتل در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین پوشاک نوین جامه، گلزارشهدای رحمت آباد، سوئیت رز، تعمیرگاه خودرو متصدی (مکانیکی و جلوبندی) و کود و بذر اکبری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از هتل‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر هتل‌های که در محدوده هزارویک شب واقع شده‌اند:

 • هتل آپارتمان بهار یزد
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، رحمت آباد، بین دشتی 97 و کشاورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهشتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هزارویک شب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هزارویک شب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هزارویک شب ندارد.
  neshan logo