info
عکس مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز
category

مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز محله امیریه، تهران

کودکستان و مهد کودک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز

مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز (کودکستان و مهد کودک) در محله امیریه تهران و خیابان کوکبیه واقع شده است. این مهد یکی از دو مهد کودک در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شاپور و همچنین انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، فروشگاه و تعمیرگاه ایران سی سی، فروشگاه امپراتور انار، چلوکبابی 110 و بازرگانی امیربهادر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مهد یکی از مهدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  majid
  یکشنبه 08 تیر ماه 1399

  عالی


سایر مهدهای که در محدوده مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز واقع شده‌اند:

 • مهدکودک گلهای بهشت
  ابوسعید، شمعدان
 • مهد کودک شهرداری
  ولیعصر، اهلی شیرازی، پیربسطامی، یکم
 • جامعه القرآن و العتره
  (5.0)
  15 خرداد، ملکی، نجفی منش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط majid (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهد کودک و پیش دبستانی دلنواز ندارد.
  neshan logo