عکس سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر)
category

سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر) (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
4.2
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، گاندی، هفدهم

موقعیت سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر) در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر) (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و کوچه 17 واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آب و آتش، پل طبیعت تهران و مرکز تجاری خورشید و همچنین دفتر خدمات رانندگان اسنپ، شیپور، ساختمان مرکزی بیمه دانا، کلنیک دندانپزشکی مهر و موسسه پزشکی نسل امید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، گاندی، هفدهم

تلفن تماس: 02186086751

وب‌سایت رسمی: amlakkowsar.ir

ساعت کاری سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر)

  • شنبه07:30 - 15:30
  • یک‌شنبه07:30 - 15:30
  • دوشنبه07:30 - 15:30
  • سه‌شنبه07:30 - 15:30
  • چهارشنبه07:30 - 15:30
  • پنج‌شنبهتعطیل است
  • جمعهتعطیل است

سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان اموال و املاک بنیادشهید (سازمان کوثر) تهران ندارد.