info
عکس فروشگاه کاخ
category

فروشگاه کاخ محله میوه تره بار قدیم، یزد

درباره‌ی فروشگاه کاخ

فروشگاه کاخ (فروشگاه) در محله میوه تره بار قدیم یزد و خیابان ۲ واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه در محله میوه تره بار قدیم یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه کاخ و همچنین ایران خودرو سید جعفر، کارواش بخار فروهر، رستوران باغ آب و آتش، کناف یزد (لاجورد) و فروشگاه 15 خرداد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه کاخ واقع شده‌اند:

 • زغال یکتا
  بلوار شهید دشتی، بین میدان ابوذر و دشتی یک
 • تولیدی یزدمس
  خیابان تیمسار فلاحی، بین وحدت و شهید نیرنگ
 • نقره سیتادل
  خیابان تیمسار فلاحی، بین وحدت و شهید نیرنگ
 • ارزان سرای رادمان
  بلوار خلیج فارس، احرار
 • پخش مواد غذایی دانشجو
  بلوار دانشجو، بین حسینعلی گل 13 و علیرضا جعفری نژاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jalali (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کاخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کاخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کاخ ندارد.
  neshan logo