info
عکس خدمات لاستیک حیدری
category

خدمات لاستیک حیدری محله پاسداران، حمیدیا

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات لاستیک حیدری

خدمات لاستیک حیدری (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان دشتی بیست و سه واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مرتبط با خودرو در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین بوستان ناجی- خانه فرهنگ شمیم، عمارت ناجی، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا و فروشگاه یدک پخش دهقان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده خدمات لاستیک حیدری واقع شده‌اند:

 • آپاراتی ایران مهر
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 2 و شهید جعفری
 • فروشگاه برند تایر
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 38 و 40
 • مادیس خودرو
  بلوار جهاد، جانبازان
 • باطری توانگر
  بلوار شهید دشتی، دشتی 6
 • فروشگاه خورشیدی
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد بافقی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات لاستیک حیدری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات لاستیک حیدری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات لاستیک حیدری ندارد.
  neshan logo