info
عکس فروشگاه شهروند وزارت کشور
category

فروشگاه شهروند وزارت کشور محله فاطمی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه شهروند وزارت کشور

فروشگاه شهروند وزارت کشور (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین سالن همایش‌های وزارت کشور، مسجد نور، قهوه لمیز شعبه فاطمی، نمایندگی بیمه ایران و داروخانه فردوسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شهروند وزارت کشور تهران

فروشگاه شهروند وزارت کشور تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فاطمی و پیدا کنید. فروشگاه شهروند وزارت کشور تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاطمی به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند سرزمین سحرخیز (یوسف آباد)، شیرین عسل و گالری آنتیک در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه شهروند وزارت کشور تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شهروند وزارت کشور تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای مطهری قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه شهروند وزارت کشور تهران ایستگاه مترو میدان ولیعصر نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شهروند وزارت کشور تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری از فروشگاه شهروند وزارت کشور تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه شهروند وزارت کشور واقع شده‌اند:

 • سرزمین سحرخیز (یوسف آباد)
  ولیعصر، اسدآبادی، بیست و دوم
 • شیرین عسل
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • گالری آنتیک
  بلوار کشاورز، کبکانیان، قزوینی
 • فروشگاه همیشه تخفیف فلسطین
  بلوار کشاورز، کبکانیان، بین فیروز دهقان و ملکی
 • سورنا
  فاطمی، چهلستون، بین سپیده و دوازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دهه پنجاهی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شهروند وزارت کشور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شهروند وزارت کشور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شهروند وزارت کشور ندارد.
  neshan logo