info
عکس کباب و بریان پدرخان
category

کباب و بریان پدرخان اصفهان

کباب و حلیم‌فروشی

درباره‌ی کباب و بریان پدرخان

کباب و بریان پدرخان (کباب و حلیم‌فروشی) در اصفهان و خیابان ابن سینا (۲۵) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک، بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری پارک و همچنین شهر فرهنگ و هنر (شعبه چهارباغ بالا)، کارگزاری مفید، رستوران خانسالار، استخر مهتاب (شرکت برق منطقه ای) اصفهان و خدمات شرکت رایانه پرداز متین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کبابی به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب و بریان پدرخان واقع شده‌اند:

 • مجموعه غذایی منصورخان
  شیخ صدوق جنوبی، بین استقلال و سعادت آباد
 • کباب بناب آذربایجان
  شیخ صدوق شمالی، تقاطع کاخ سعادت آباد
 • کباب ساطوری بناب عمو علی
  چهار باغ بالا، بین نظر و آراسته
 • کباب ذغالی و بریانی بی‌نظیر
  چهار باغ بالا، فرشادی، درخشان
 • لقمه کباب بچه شمرون
  (5.0)
  شیخ صدوق شمالی، بین آسیاب و شهید طفلان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mnovroozi (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 21 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب و بریان پدرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 21 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب و بریان پدرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب و بریان پدرخان ندارد.
  neshan logo