info
عکس مجری اطفای حریق و اعلام حریق
category

مجری اطفای حریق و اعلام حریق محله اسکندری، تهران

آتش نشانی
5.0
8 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجری اطفای حریق و اعلام حریق

مجری اطفای حریق و اعلام حریق (آتش نشانی) در محله اسکندری تهران و خیابان نواب صفوی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از دو آتش نشانی در محله اسکندری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین قالیشویی مادر، آموزشگاه کاشت ناخن شیماشریف، بوستان دامپزشک، کافه بام و آکواریوم دلسا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز آتش‌نشانی که در محدوده مجری اطفای حریق و اعلام حریق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه 52 آتش نشانی
  (3.0)
  بزرگراه نواب صفوی، شکوفه، اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باقری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجری اطفای حریق و اعلام حریق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجری اطفای حریق و اعلام حریق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجری اطفای حریق و اعلام حریق ندارد.
  neshan logo