info
عکس دندانپزشکی سام
category

دندانپزشکی سام محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

مرکز دندان‌پزشکی

درباره‌ی دندانپزشکی سام

دندانپزشکی سام (مرکز دندان‌پزشکی) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان زمردیان واقع شده است. این مرکز یکی از بیست و نه دندان پزشکی در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و مرکز خرید پاسداران و همچنین رستوران و کافه کاپیتان لانژ، آزمایشگاه پاتوبیولوژی سعید، بنیاد فرش رسام عرب زاده، فروشگاه بست فی و دکتر مریم سادات حسینی قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده دندانپزشکی سام واقع شده‌اند:

 • دندانپزشکی دکتر طلیعه بازرگان
  بلوار میرداماد، بین رودبار و شریعتی
 • مطب دکتر نرگس رنجپور
  شریعتی، زیبا
 • دکتر نقشی زادیان
  شریعتی
 • دکتر الهام عمادیان
  شریعتی، گل نبی
 • دکتر معصومه باغبانی
  ارشاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عابدزاده (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی سام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دندانپزشکی سام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دندانپزشکی سام ندارد.
  neshan logo