info
عکس مسجد امام هادی (ع)
category

مسجد امام هادی (ع) محله کوهانستان، اصفهان

درباره‌ی مسجد امام هادی (ع)

مسجد امام هادی (ع) (مسجد) در محله کوهانستان اصفهان و خیابان مهدیه واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله کوهانستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه ورزشی طلوع پارس، کبابی بابایی، دادگاه کهندژ - اشرفی اصفهان، فست فود ایرانی و خواربار فروشی بحق قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام هادی (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد الزهرا (س)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، مهدیه، مسجد، امانی
 • مسجد محمدی
  خرم جنوبی، محمدی، قلعه سقاخانه، بین جواد مرائی و حسن راست قلم
 • مسجد حضرت موسی بن جعفر علیه السلام
  مدرس نجفی، خرداد، بین فاضل و حاجیان
 • مسجد چهارده معصوم علیهم السلام
  مدرس نجفی، سید محمود فاضلی، فاضل، بین حسینی و خرداد
 • مسجد امام حسین
  (5.0)
  بزرگراه شهید خرازی، سیادت، اکبر معصوم زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ehsan.divan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام هادی (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام هادی (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام هادی (ع) ندارد.
  neshan logo