info
عکس پوشاک لیدی
category

پوشاک لیدی محله صادقیه، تهران

درباره‌ی پوشاک لیدی

پوشاک لیدی (فروشگاه لباس) در محله صادقیه تهران و خیابان مرتضوی غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و سه فروشگاه لباس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و مرکز خرید پردیس و همچنین سریر استارتاپ لند، فست فود پنگوئن، داروخانه شبانه روزی دکتر فاطمیان، فروشگاه ماهان و نان فانتزی زرین طلایی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو طرشت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک لیدی تهران

فروشگاه پوشاک لیدی تهران در شهر تهران، محله صادقیه و قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02144241135) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک لیدی تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله صادقیه به شمار آورد. پوشاک گالریا، فروشگاه لباس Next و لباس لیکا فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک لیدی تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک لیدی تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه جنت آباد جنوبی قرار دارد. ایستگاه مترو طرشت هم در نزدیکی فروشگاه پوشاک لیدی تهران قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پوشاک لیدی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه پوشاک لیدی تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک لیدی واقع شده‌اند:

 • پوشاک گالریا
  بزرگراه یادگار امام
 • فروشگاه لباس Next
  بلوار آیت الله کاشانی، بوستان یکم، شهید سید علی اصغر معیری، بین گلستان دوم و گلستان یکم
 • لباس لیکا
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شیخ فضل الله، اردلان، مدبر
 • جین ایران
  بلوار آیت الله کاشانی، بین سازمان آب و بوستان یکم
 • فروشگاه پوشاک اونتوس
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شیخ فضل الله، اردلان، مدبر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک لیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک لیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک لیدی ندارد.
  neshan logo