info
عکس پارک شهر ناحیه ۲۳
category

پارک شهر ناحیه ۲۳ محله سنگلج، تهران

درباره‌ی پارک شهر ناحیه ۲۳

پارک شهر ناحیه ۲۳ (پارک) در محله سنگلج تهران و خیابان فیاض بخش واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سینا، موزه عبرت و پاساژ ایران پگاه و همچنین تهران مگنت، سردر باغ ملی، رستوران سنتی سنگلج پارک شهر، پایانه فیاض بخش و ابزار سپه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بوستان به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک شهر ناحیه ۲۳ تهران

محل دقیق بوستان پارک شهر ناحیه ۲۳ تهران در شهر تهران محله سنگلج است. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، تهران، فیاض بخش قرار دارد. بوستان پارک شهر ناحیه ۲۳ تهران را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله سنگلج شهر تهران بدانیم. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند جو گریل فود، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه پاسداران، رستوران حس توران، رستوران ریحون جردن و آدرس فود هال در اطراف این پارک قرار دارند. از جمله مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان پارک شهر ناحیه ۲۳ تهران می‌توانیم به برج میدان آزادی، برج میلاد و پردیس سینمایی قلهک اشاره کنیم.

چطور به بوستان پارک شهر ناحیه ۲۳ تهران برویم؟

خوب است برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس اکباتان در نزدیکی بوستان پارک شهر ناحیه ۲۳ تهران قرار دارد. اگر قصد دارید از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو امام خمینی در نزدیکی این پارک قرار دارد. برای پیدا کردن بهترین مسیر شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان پارک شهر ناحیه ۲۳ تهران روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

تصاویر این پارک را در ادامه می‌بینید. ما در اینجا آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک به بوستان پارک شهر ناحیه ۲۳ تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر این مکان را پیدا کنید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک شهر ناحیه ۲۳ واقع شده‌اند:

 • پارک خدابنده لو
  (5.0)
  ناظم الاطبا جنوبی، حشمتی، رکنی، علمی، نقیب السادات
 • پارک جاویدان
  (4.5)
  جمهوری اسلامی، شیروانی، کلاراآبکار
 • بوستان وزیر دفتر
  (5.0)
  وحدت اسلامی، مقدس خیابانی، مردانیان اول
 • بوستان ناظم الاطباء
  (3.7)
  امیرکبیر، بهناز، کتانه، اصلانی، بین زاهدی و خواجه نوری
 • پارک توپخانه
  (4.3)
  امام خمینی، خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Z.B🚫 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک شهر ناحیه ۲۳ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک شهر ناحیه ۲۳ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک شهر ناحیه ۲۳ ندارد.
  neshan logo