info
عکس آژانس پرتو
category

آژانس پرتو محله الهیه، اراک

درباره‌ی آژانس پرتو

آژانس پرتو (تاکسی تلفنی) در محله الهیه اراک و خیابان جوانه ۴ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله الهیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوثر و همچنین پارس مسکن الوند، پوشاک زنانه تهران، مجتمع پرستو، فروشگاه سنجاب و فروشگاه شادی قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس پرتو واقع شده‌اند:

 • آژانس الهیه
  بلوار شهدای دولت، فطرت 6، فطرت
 • تاکسی سرویس رحیم زاده
  بلوار شهدای دولت، کرامت 6، کرامت، بین رسالت 3 و 5
 • آژانس سمند سیر
  (5.0)
  جوانه، جوانه 6
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 26 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس پرتو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس پرتو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس پرتو ندارد.
  neshan logo