info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف

ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و خیابان تونل شهید پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین هتل ملیکا، مهمانپذیر ملت، کاشی و سرامیک، اداره کل تامین اجتماعی استان یزد و مجتمع چسب ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف

در شهر یزد، محله یزد باف ، ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به تونل شهید پاکنژاد، بین بلوار جمهوری اسلامی و بلوار رضا پاکنژاد بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه یزدباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه
  انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین یزدی 42 و بلوار کارگر
 • ایستگاه اتوبوس پارک حافظ
  بلوار رضا پاکنژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف ندارد.
  location استان یزد، یزد، تونل شهید پاکنژاد، بین بلوار جمهوری اسلامی و بلوار رضا پاکنژاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo