info
عکس قهوه دورهمی
category

قهوه دورهمی اصفهان

درباره‌ی قهوه دورهمی

قهوه دورهمی (کافی‌شاپ) در واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و دوچرخه آباریس اصفهان و همچنین درمانگاه تخصصی کودکان پارسیان، مسجد شجره، سرویس و تعویض روغن اسپادانا، فروشگاه افق کوروش و اسنک اسنک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه دورهمی اصفهان

کافی شاپ قهوه دورهمی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان پیدا کنید.

کافی شاپ قهوه دورهمی اصفهان را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب شهر اصفهان دانست. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران سنتی ترنج و فست فود آرابو در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ قهوه دورهمی اصفهان برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان در نزدیکی کافی شاپ قهوه دورهمی اصفهان قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ قهوه دورهمی اصفهان انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ قهوه دورهمی اصفهان به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه دورهمی واقع شده‌اند:

 • چیزکیک فکتوری
  مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس
 • کافه باردو
  ابوالحسن اصفهانی، بین مشتاق اول و چمران مادی نیاصرم
 • کافه بنفش
  بزرگمهر
 • کافه یلدا
  بزرگمهر، بین چمران مادی نیاصرم و آبشار
 • کافی شاپ
  ابوالحسن اصفهانی، چمران مادی نیاصرم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه دورهمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه دورهمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه دورهمی ندارد.
  neshan logo