info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد شجره
category

ایستگاه اتوبوس مسجد شجره (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد شجره

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد شجره اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد شجره (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شریف واقفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین درمانگاه تخصصی کودکان پارسیان، سرویس و تعویض روغن اسپادانا، مسجد شجره، فروشگاه افق کوروش و فست فود حشمت خان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد شجره

ایستگاه اتوبوس مسجد شجره یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در خیابان شریف واقفی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریف واقفی، بین خجسته و مهدی نژاد قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد شجره عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی دنا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد شجره، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد شجره واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد شجره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد شجره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد شجره ندارد.
location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شریف واقفی، بین خجسته و مهدی نژاد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo