info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد شجره
category

ایستگاه اتوبوس مسجد شجره محله خواجو، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد شجره

ایستگاه اتوبوس مسجد شجره (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجو اصفهان و خیابان شریف واقفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خواجو اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین مسجد شجره، سرویس و تعویض روغن اسپادانا، فروشگاه افق کوروش، درمانگاه تخصصی کودکان پارسیان و فست فود حشمت خان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد شجره اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد شجره اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله خواجو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد شجره اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی دنا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد شجره اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد شجره واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  تونل شهید آقاخانی، نرسیده به بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  گلزار، بین رجایی و شکفته
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد شجره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد شجره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد شجره ندارد.
  neshan logo