info
عکس ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
category

ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان

ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلزار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر ولیعصر، کانون پرورش فکری، مسجد قمر بنی هاشم، فست فود آتاخان و سرویس بهداشتی عمومی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان، شهر اصفهان، محله قلعه طبره است. این ایستگاه اتوبوس در گلزار، بین رجایی و شکفته قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سیمورغ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چشمه باقرخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی
  ولی عصر، بین کسایی و خواجه نظام الملک
 • ایستگاه اتوبوس مسجد شجره
  شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی
 • ایستگاه اتوبوس نور باران
  شریف واقفی، نرسیده به بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان ندارد.
  neshan logo