عکس ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، گلزار، بین رجایی و شکفته

موقعیت ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلزار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر ولیعصر، کانون پرورش فکری، مسجد قمر بنی هاشم، فست فود آتاخان و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان

آدرس ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان، شهر اصفهان، خیابان گلزار است. این ایستگاه اتوبوس در گلزار، بین رجایی و شکفته قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سیمورغ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، گلزار، بین رجایی و شکفته


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چشمه باقرخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صغير اصفهاني
  ولی عصر، بین کسایی و خواجه نظام الملک
 • ایستگاه اتوبوس مسجد شجره
  شریف واقفی، بین خجسته و مهدی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس نور باران
  شریف واقفی، نرسیده به 38 متری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان ندارد.
  neshan logo