info
عکس ایستگاه اتوبوس ملک
category

ایستگاه اتوبوس ملک (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملک

موقعیت ایستگاه اتوبوس ملک اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ملک (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه حاج آقا شجاع و همچنین خانه ملا باشی (معتمدی)، پیتزا سوران، هتل ملک، تیپاکس خواجوی اصفهان و نمایندگی استیل البرز اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک

ایستگاه اتوبوس ملک را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس هشت بهشت غربی، بین ملک و 12 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ملک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی سیمورغ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بيمارستان خورشيد
  استانداری، بین هشت بهشت و ژاله
 • ایستگاه اتوبوس سيد عليخان
  فردوسی، نرسیده به فروردین
 • ایستگاه اتوبوس منوچهري
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملک ندارد.
  neshan logo