info
عکس ایستگاه اتوبوس سيد عليخان
category

ایستگاه اتوبوس سيد عليخان (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سيد عليخان

ایستگاه اتوبوس سيد عليخان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فردوسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خورشید و مرکز خرید اصفهان و همچنین کافه رگ راگ، هتل صفوی، آزمایشگاه دکتر برادران، دانشجو کیت و مطب دکتر محمد خدایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سيد عليخان اصفهان

ایستگاه اتوبوس سيد عليخان اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله فتح آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فردوسی، بین مهرداد و شهید موحدیان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سيد عليخان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو انقلاب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سيد عليخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهداي خواجو
  چهارباغ خواجو، بین ابوذر و شهید امیرخانی
 • ایستگاه اتوبوس ملک
  هشت بهشت غربی، بین ملک و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سيد عليخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سيد عليخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سيد عليخان ندارد.
  neshan logo