info
عکس ایستگاه اتوبوس سید علیخان
category

ایستگاه اتوبوس سید علیخان محله فتح آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سید علیخان

ایستگاه اتوبوس سید علیخان (ایستگاه اتوبوس) در محله فتح آباد اصفهان و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله فتح آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خورشید و مجتمع تجاری تفریحی عمارت گلدسته و همچنین دانشجو کیت، مطب دکتر محمد خدایی، مرکز کار درمانی و گفتار درمانی کوشا، آکادمی افق تابان و نمایندگی الکتروپیک اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سید علیخان اصفهان

ایستگاه اتوبوس سید علیخان اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله فتح آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فردوسی، بین مهرداد و شهید موحدیان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سید علیخان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو انقلاب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سید علیخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملک
  هشت بهشت غربی، بین ملک و 12
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سید علیخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سید علیخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سید علیخان ندارد.
  neshan logo