info
عکس ایستگاه اتوبوس خ 16
category

ایستگاه اتوبوس خ 16 محله صوفی آباد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خ 16

ایستگاه اتوبوس خ 16 (ایستگاه اتوبوس) در محله صوفی آباد کرج و کنارگذر بلوار باغستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله صوفی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سنگ خلیج فارس و همچنین پارک گل نرگس، قهوه فروشی هله دان، تشخیص رنگ خودرو بابک رحیمی، آبمیوه بستنی گیلاس و قالیکده البرز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ 16 کرج

در شهر کرج، محله صوفی آباد ، ایستگاه اتوبوس خ 16 کرج قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امام خمینی، پانزدهم عاشری، بلوار باغستان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خ 16 کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس روز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خ 16 کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خ 16 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خ تختی
  بلوار ظفر، توحید 1
 • ایستگاه اتوبوس خ 19
  بلوار ظفر
 • ایستگاه اتوبوس خ بوستان 6
  بلوار امام خمینی، بین بوستان ششم و بوستان پنجم
 • ایستگاه اتوبوس قلم
  بلوار باهنر، نهم غربی، بین کوچه قنات و خیابان قلم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خ 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خ 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خ 16 ندارد.
  neshan logo