info
عکس آجیل و خشکبار گرامی
category

آجیل و خشکبار گرامی (اصفهان)

فروشگاه آجیل و خشکبار
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آجیل و خشکبار گرامی

آجیل و خشکبار گرامی (فروشگاه آجیل و خشکبار) در اصفهان و خیابان عرفان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین رستوران دادا، نمایندگی خدمات مجاز سامسونگ سام سرویس زمانی، دبیرستان دخترانه شاهد۴۴، لبنیات فروشی و آرایشی و بهداشتی آنژه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آجیل و خشکبار گرامی اصفهان

فروشگاه آجیل و خشکبار گرامی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خواجه عمید و پیدا کنید. فروشگاه آجیل و خشکبار گرامی اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله خواجه عمید است و مشتریان زیادی دارد. برنج و چای و خشکبار برنجیان، تخمه داغ،آفتاب و خشکبار از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه آجیل و خشکبار گرامی اصفهان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آجیل و خشکبار گرامی اصفهان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قوامين قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه آجیل و خشکبار گرامی اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر از فروشگاه آجیل و خشکبار گرامی اصفهان تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده آجیل و خشکبار گرامی واقع شده‌اند:

 • برنج و چای و خشکبار برنجیان
  خواجه عمید، شهاب، تالار، بین شهیدان مهدی و حجت الله ملکوتی و شهید چیتی
 • تخمه داغ،آفتاب
  خواجه عمید، قدس شرقی
 • خشکبار
  خواجه عمید، قدس شرقی، بین شهید صافی اصفهانی و قدسی
 • حبوبات و خشکبار مهدی
  (5.0)
  صیاد شیرازی، شقایق، ساحل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آجیل و خشکبار گرامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آجیل و خشکبار گرامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آجیل و خشکبار گرامی ندارد.
  neshan logo