عکس مهد کودک و پیش دبستانی سایه
مشاهده در نقشه نشان
category

مهد کودک و پیش دبستانی سایه (محله جردن - پارک ملت، تهران)

کودکستان و مهد کودک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، تونل نیایش

موقعیت مهد کودک و پیش دبستانی سایه در محله جردن - پارک ملت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مهد کودک و پیش دبستانی سایه (کودکستان و مهد کودک) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان تونل نیایش واقع شده است. این مهد یکی از سه مهد کودک در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب شهید رجایی، دریاچه پارک ملت و بازار صفویه و همچنین بوستان ملت، حیات وحش بوستان ملت، نمازخانه پارک ملت، تندیس امیرکبیر و باشگاه مینی گلف مینیاتور قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، تونل نیایش


سایر مهدهای که در محدوده مهد کودک و پیش دبستانی سایه واقع شده‌اند:

 • مهد کودک سایه
  ولیعصر، خرسند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهد کودک و پیش دبستانی سایه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  کودک مهد کودکستان مهدکودک kindergarten

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهد کودک و پیش دبستانی سایه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهد کودک و پیش دبستانی سایه ندارد.
  neshan logo