info
عکس صرافی آسوده
category

صرافی آسوده محله عنصری، مشهد

درباره‌ی صرافی آسوده

صرافی آسوده (صرافی) در محله عنصری مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این مکان یکی از دو صرافی در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع)، موزه فرش هتل قصرطلایی و بازار قماش مشهد و همچنین هتل مجلل درویشی، حلویات و رستوران نسیم لبنان، پمپ بنزین خیابان امام رضا (ع)، مهمانپذیر معصومی نژاد و فروشگاه همراه اول قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر صرافی‌های که در محدوده صرافی آسوده واقع شده‌اند:

 • صرافی هتل قصر
  (5.0)
  امام رضا، عنصری غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saba (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صرافی آسوده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صرافی آسوده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صرافی آسوده ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، خیابان امام رضا علیه السلام، بین امام رضا ۲۴ و ۲۶، پلاک ۷۵/۱، لابی هتل درویشی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری صرافی آسوده

  شنبه 09:00 تا 16:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 16:30
  دوشنبه 09:00 تا 16:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 16:30
  چهارشنبه 09:00 تا 16:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 14:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo