info
عکس جوموس
category

جوموس محله فاطمی، تهران

فروشگاه لباس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جوموس

جوموس (فروشگاه لباس) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه لباس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه مهدی اخوان ثالث و پارسه برد و همچنین شرکت علم و صنعت، مرکز آمار ایران، کافه آگات، نمایندگی ایران خودرو 1135 و داروخانه دکتر زهرا توفیقی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جوموس تهران

فروشگاه جوموس تهران در شهر تهران، محله فاطمی و قرار دارد. فروشگاه جوموس تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاطمی است و مشتریان زیادی دارد. سالیوان استور، کودک و بهداشت و پوشاک مکث گالری فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه جوموس تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جوموس تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو کارگر که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه جوموس تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه جوموس تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه جوموس تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده جوموس واقع شده‌اند:

 • سالیوان استور
  کارگر شمالی، بین صدوقی و دکتر فاطمی
 • کودک و بهداشت
  کارگر شمالی، بین شهریور و رز
 • پوشاک مکث گالری
  میدان جهاد
 • فروشگاه کیدز
  میدان جهاد
 • پوشاک عارف
  کارگر شمالی، دکتر فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جمشید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جوموس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جوموس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جوموس ندارد.
  neshan logo