info
عکس رینگ لاستیک گیلان تایر
category

رینگ لاستیک گیلان تایر محله فخب، رشت

فروشگاه مرتبط با خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رینگ لاستیک گیلان تایر

رینگ لاستیک گیلان تایر (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله فخب رشت و جاده رشت - پیربازار واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مرتبط با خودرو در محله فخب رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چشمه کماکل و همچنین کافه تچرا، صنایع چوب ماهان، نانوایی حاج غضنفر عباسی، سوپر مارکت همتی و نان حجیم مارلیک قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به رینگ لاستیک گیلان تایر


سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده رینگ لاستیک گیلان تایر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AMLK (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 20 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رینگ لاستیک گیلان تایر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 20 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد رینگ لاستیک گیلان تایر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رینگ لاستیک گیلان تایر ندارد.
neshan logo