info
عکس دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران
category

دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران محله میوه تره بار قدیم، یزد

موسسه آموزشی
5.0
6 رای

درباره‌ی دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران

دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران (موسسه آموزشی) در محله میوه تره بار قدیم یزد و خیابان ۵ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض و مجتمع رامین، رهام و همچنین رستوران نگین یزد، مهمانسرای صداوسیمای یزد، آموزشگاه کیهان دانش، میوه فروشی چهار فصل و پارچه مبلی مصطفی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران واقع شده‌اند:

 • کانون اصلاح تربیتی جوانان بزه کار
  بلوار آیت الله مدرس، باب الحوائج، 11، دکتر مرتاض
 • Parand Academy
  بلوار آیت الله مدرس، محمدعلی رضاپور، چاه تقوی، شهید احمدی، بین 6 و 8
 • آموزشگاه موسیقی مسیحا
  (5.0)
  آیت الله علاقه بند، سنبل
 • آموزشگاه صنایع دستی چهل هنر
  (5.0)
  خیابان تیمسار فلاحی، شهید نیرنگ، محمد علی یاوری
 • آموزشگاه پرند
  (5.0)
  شهید احمدی، بین 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط روح اله (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران ندارد.
  neshan logo