info
عکس فروشگاه مرکزی قلقلک
category

فروشگاه مرکزی قلقلک (محله مسعودیه، تهران)

فروشگاه لباس
4.8
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مرکزی قلقلک

فروشگاه مرکزی قلقلک (فروشگاه لباس) در محله مسعودیه تهران و خیابان پامچال واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه لباس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین بازار تره بار مسعودیه، فروشگاه افق کوروش، کتابخانه عمومی فلسطین، اتصالات گاز آریا و سرای محله مسعودیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لباس خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه مرکزی قلقلک تهران

برای رفتن به فروشگاه مرکزی قلقلک تهران باید به شهر تهران، محله مسعودیه و بروید. فروشگاه مرکزی قلقلک تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله مسعودیه به حساب می‌آید. پوشاک ایده آل، لباس فروشی و فروشگاه لباس فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مرکزی قلقلک تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مرکزی قلقلک تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسگرآباد تخلیه قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه مرکزی قلقلک تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه مرکزی قلقلک تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه مرکزی قلقلک واقع شده‌اند:

 • پوشاک ایده آل
  بهتاش صفت، ایلخانی
 • لباس فروشی
  ابومسلم خراسانی، ایزدی
 • فروشگاه لباس
  شیرازی، میدان شیرازی (شهید بیدی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رودی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مرکزی قلقلک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مرکزی قلقلک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مرکزی قلقلک ندارد.
  location استان تهران، تهران، ابومسلم خراسانی، پامچال
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه مرکزی قلقلک

  شنبه 10:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 21:00
  دوشنبه 10:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 21:00
  چهارشنبه 10:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 21:00
  جمعه 10:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo