info
عکس ترمیم شیشه اتومبیل
category

ترمیم شیشه اتومبیل محله آبزنگی، شیراز

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه اتومبیل (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله آبزنگی شیراز و بلوار امام رضا واقع شده است. این مکان یکی از هشت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله آبزنگی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادر و کودک غدیر و آبشار مصنوعی شیراز و همچنین شیراز کارواش، ترمیم شیشه اتومبیل جوکار، دکتر حامد جعفری ، سرویس لوازم خانگی حقیقی و جلوبندی خادم قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده ترمیم شیشه اتومبیل واقع شده‌اند:

 • تنظیم موتور بنزینی و گاز سوز بهنام
  بلوار امام رضا
 • تنظیم نور چراغ مدرن
  بلوار امام رضا
 • جلوبندی و هیدرولیک فرمان هوشنگ
  بلوار ربانی، بلوار امام رضا
 • اتو مکانیک حق بین
  (5.0)
  بلوار امام رضا، بلوار ربانی، نرسیده به حافظ
 • تنظیم چراغ محسن
  (5.0)
  بلوار امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمیم شیشه اتومبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ترمیم شیشه اتومبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمیم شیشه اتومبیل ندارد.
  neshan logo