info
عکس ترمیم شیشه اتومبیل جوکار
category

ترمیم شیشه اتومبیل جوکار محله شهرک گلشن، شیراز

فروشگاه

درباره‌ی ترمیم شیشه اتومبیل جوکار

ترمیم شیشه اتومبیل جوکار (فروشگاه) در محله شهرک گلشن شیراز واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادر و کودک غدیر و تنگه الله اکبر و همچنین شیراز کارواش، مهمانسرای برق شیراز، سرویس لوازم خانگی حقیقی، ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک و خودرو چکاپ مهران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ترمیم شیشه اتومبیل جوکار

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    SH.A.Y.A.N
    پنجشنبه 06 خرداد ماه 1400

    فروشگاه ترمیم شیشه اتومبیل جوکار با کادری با مجرب و کارآزموده در خدمت مشتریان عزیز می باشد


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی جوکار (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمیم شیشه اتومبیل جوکار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمیم شیشه اتومبیل جوکار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمیم شیشه اتومبیل جوکار ندارد.
neshan logo