info
عکس آموزشگاه رانندگی هنگام
category

آموزشگاه رانندگی هنگام محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی آموزشگاه رانندگی هنگام

آموزشگاه رانندگی هنگام (آموزشگاه رانندگی) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان الزهرا واقع شده است. این آموزشگاه یکی از دو آموزشگاه رانندگی در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدف و همچنین مثبت سبز، آموزشگاه رانندگی هنگام، خدمات پس از فروش آبسال، آموزشگاه زبان اوج و کلینیک دامپزشکی شرق قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آموزشگاه یکی از آموزشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد آموزشگاه رانندگی هنگام

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  hatef
  جمعه 19 فروردین ماه 1401

  دیگه آموزشگاه موتورسیکلت نیست. فقط خودرو


سایر آموزشگاه‌های که در محدوده آموزشگاه رانندگی هنگام واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه رانندگی حاتم
  (1.6)
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی
 • آموزشگاه رانندگی محمدی
  (4.1)
  مدنی، علی بخشی
 • آموزشگاه رانندگی هنگام
  (4.1)
  هنگام، بهار
 • آموزشگاه موتور سیکلت ایمن موتور
  (3.0)
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، نیروی دریایی، بین همسایگان و فنون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط iran22 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه رانندگی هنگام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه رانندگی هنگام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه رانندگی هنگام ندارد.
  neshan logo