عکس دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان
category

دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان (محله شهرآرا - پاتریس، تهران)

نمایشگاه بین المللی
3.4
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد، پاتریس لومومبا، بین پانزدهم و آبشوری

موقعیت دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در محله شهرآرا - پاتریس را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان (نمایشگاه بین المللی) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان پاتریس لومومبا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان رسول اکرم (ص) و همچنین کلید سازی جاهد، سوپر مارکت شهرآرا، کافه اتن، کمجا گستر و استودیو طراحی دکمه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد، پاتریس لومومبا، بین پانزدهم و آبشوری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان شرکت نمایشگاه بین المللی

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان ندارد.