عکس خیابان پاتریس لومومبا تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه جلال آل احمد، پاتریس لومومبا، بین موسوی شربیانی و بیست و پنجم
category

خیابان پاتریس لومومبا تهران

خیابانی در تهران

خیابان پاتریس لومومبا در منطقه 2 تهران واقع شده‌است و از محله‌های توحید، شهرآرا - پاتریس و کوی نصر عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شکاری، نیایش غربی و خوش شمالی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان پاتریس لومومبا می‌توان به اداره پلیس مهاجرت و گذرنامه و دفتر تهران مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان اشاره کرد. در اطراف خیابان پاتریس لومومبا 15 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان پاتریس لومومبا تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان پاتریس لومومبا نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان پاتریس لومومبا را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان پاتریس لومومبا تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...