info
عکس فروشگاه صاحب الزمان
category

فروشگاه صاحب الزمان محله شهید بهشتی، ری

درباره‌ی فروشگاه صاحب الزمان

فروشگاه صاحب الزمان (فروشگاه) در محله شهید بهشتی ری و خیابان صاحب الزمان واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین فروشگاه سیسمونی آقا بزرگ، خانه و آشپزخانه ایران، فروشگاه لباس بارداری و شیردهی مامی پوش، فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری و پیک موتوری غزال قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه آیدا پلاس
  بلوار شهید رجایی، عرب حلوایی
 • فروشگاه گلد کیش
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • کالای خواب سلامت
  (5.0)
  بزرگراه شهید آوینی، حسین سیلسپور
 • فروشگاه نی نی کار
  (5.0)
  جاده گلحصار، ثانی، صاحب الزمان
 • فروشگاه نی نی مونا
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehdi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo